Kołobrzeski Maraton Rowerowy


Grupy Startowe

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość Kat. Dyst. Rower Wpis. Grupa
GRUPA NR 1 Start: godz. 9.00
1 BEATA TAMIŁOWSKA TORUŃ K-3 310 INNY TAK 1
2 IZABELA TAMIŁOWSKA TORUŃ K-1 310 INNY TAK 1
3 KRZYSZTOF GĄZWA ŚWIECIE N/ OSĄ M-4 310 SZOSA TAK 1
4 KRZYSZTOF ZABOROWSKI K-KOŹLE M-5 310 INNY TAK 1
5 GRZEGORZ STACHOWIAK GRYFICE M-5 310 SZOSA TAK 1
6 MIROSŁAW SZCZEPAŃSKI PRUSZKóW M-3 310 SZOSA - 1
7 HENRYK FORTOŃSKI WAŁBRZYCH M-4 310 INNY TAK 1
8 SŁAWOMIR KACPERSKI SZCZECIN M-4 310 SZOSA TAK 1
9 JAKUB GŁUSZKOWSKI KOŁOBRZEG M-1 310 SZOSA TAK 1
10 KRZYSZTOF POTOCKI WARSZAWA M-5 310 INNY TAK 1
11 WOJCIECH JASNIEWICZ SWARZĘDZ M-2 310 SZOSA TAK 1
12 ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK WARSZAWA M-4 310 SZOSA TAK 1
13 RAFAŁ SADEK POZNAŃ M-2 310 INNY TAK 1
14 KRZYSZTOF MINIEWICZ MYSZKóW M-5 310 SZOSA TAK 1
15 LECH PIADYK WROCŁAW M-5 310 SZOSA TAK 1
245 DAREK DAWIDOWSKI 310 1
GRUPA NR 2 Start: godz. 9.05
16 ALEXANDER PALUCKI BERLIN M-4 310 SZOSA TAK 2
17 MIROSŁAW ŻABKIEWICZ PRZYBIERNIóW M-5 310 SZOSA TAK 2
18 PIOTR MATUSZEWSKI KOŁOBRZEG M-4 310 SZOSA TAK 2
19 TADEUSZ MOSKAL ŁOBEZ M-4 310 SZOSA TAK 2
20 MAREK MOLENDA ŁOBEZ M-1 310 SZOSA TAK 2
21 EUGENIUSZ GOSTOMCZYK ŁOBEZ M-5 310 SZOSA TAK 2
22 ROMAN CIECHAŃSKI ŁOBEZ M-5 310 SZOSA - 2
23 ALBIN KOZAKIEWICZ ŁOBEZ M-1 310 INNY TAK 2
24 TADEUSZ SZUBA ŁOBEZ M-4 310 SZOSA TAK 2
25 ANDRZEJ CHUDY ŁĘCZNA M-4 310 SZOSA - 2
26 JERZY MAZURKIEWICZ RZESZóW M-1 310 SZOSA TAK 2
27 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATóW M-5 310 SZOSA TAK 2
28 JACEK KOZIOŁ KRAKóW M-3 310 SZOSA TAK 2
29 KRZYSZTOF GRZEGORZEWSKI POZNAŃ M-3 310 SZOSA TAK 2
30 PAWEŁ FRĄCKOWIAK KONARZEWO M-4 310 SZOSA TAK 2
GRUPA NR 3 Start: godz. 9.10
31 RAFAŁ WALICKI LUBNIEWICE M-2 310 SZOSA - 3
32 PIOTR KRóLIKOWSKI ZGIERZ M-4 310 SZOSA TAK 3
33 ANDRZEJ WESOŁOWSKI PRUDNIK M-4 310 SZOSA TAK 3
34 KRZYSZTOF ŁAŃCUCKI WROCŁAW M-5 310 SZOSA TAK 3
35 TOMASZ BABISZ WROCŁAW M-3 310 SZOSA TAK 3
36 MAREK PYĆ WROCŁAW M-6 310 SZOSA TAK 3
37 JAN WOŚ WROCŁAW M-5 310 SZOSA - 3
38 LESZEK BULSKI PIASTóW M-4 310 INNY TAK 3
39 ADAM KALISZEWSKI POZNAŃ M-4 310 SZOSA TAK 3
40 KAMIL CHWISTECKI ŚWINOUJŚCIE M-2 310 INNY TAK 3
41 ANDRZEJ KOWALEWSKI ŚWINOUJŚCIE M-6 310 INNY - 3
42 CEZARY DOBROCHOWSKI ŚWINOUJŚCIE M-4 310 SZOSA TAK 3
43 MICHAŁ STRUCZYK ŚWINOUJŚCIE M-3 310 INNY TAK 3
44 JAN KOWALEWSKI ŚWINOUJŚCIE M-6 310 SZOSA TAK 3
45 JAN WARCHOL STARE KUROWO M-5 310 SZOSA - 3
GRUPA NR 4 Start: godz. 9.15
46 MAREK MUSZYŃSKI ZWIERZYN M-3 310 INNY TAK 4
47 GRZEGORZ GRABIEC WROCŁAW M-3 310 SZOSA TAK 4
48 MIROSŁAW PYSZCZEK ZIELONA GóRA M-4 310 SZOSA TAK 4
49 ZDZISŁAW KALINOWSKI CHOSZCZNO M-4 310 SZOSA TAK 4
50 ERWIN SIODŁAK WAŁBRZYCH M-4 310 SZOSA TAK 4
51 KAROL PIETRZAK WAŁCZ M-2 310 SZOSA TAK 4
52 ROMAN KRUPA PRZYBIERNóWKO M-5 310 SZOSA TAK 4
53 MARCIN SIERANT ZIELONA GóRA M-3 310 SZOSA - 4
54 MAREK PŁUCINICZAK KROSNO ODRZ. M-2 310 SZOSA - 4
55 JAN CHUDAŁA LEICHLINGEN M-5 310 SZOSA - 4
56 ANDRZEJ JAROSZONEK BARLINEK M-5 310 SZOSA TAK 4
57 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POM. M-4 310 SZOSA TAK 4
58 ZBIGNIEW MORDAK ŚWIERZNO M-4 310 SZOSA TAK 4
59 KRZYSZTOF KAMOCKI ŁóDŹ M-3 310 INNY TAK 4
60 GRZEGORZ BORDOSZEWSKI SZCZECINEK M-4 310 SZOSA TAK 4
GRUPA NR 5 Start: godz. 9.20
61 BOGUSŁAW SZYSZKA KRAKóW M-4 310 INNY TAK 5
62 DANIEL ŚMIEJA SZCZECIN M-2 310 INNY - 5
63 ALEKSANDER CZAPNIK GDYNIA M-5 310 SZOSA TAK 5
64 WITOLD BUCZYŃSKI SZCZECIN M-5 310 INNY TAK 5
65 TOMASZ IGNASIAK ZIELONA GóRA M-3 310 INNY TAK 5
66 ANDRZEJ WYSOKIŃSKI SZCZECIN M-5 310 INNY TAK 5
67 HENRYK MAZURKIEWICZ GŁUCHOŁAZY M-5 310 SZOSA TAK 5
68 JAN KWAŚNIEWSKI KARSZEWY M-6 310 SZOSA TAK 5
69 TOMASZ KULIGOWSKI SZCZECIN M-2 310 INNY TAK 5
70 JERZY ŚCIBISZ SZCZECIN M-5 310 SZOSA TAK 5
71 ANDRZEJ BINKOWSKI BARLINEK M-5 310 SZOSA TAK 5
72 DARIUSZ BIELENIS ŚWINOUJŚCIE M-3 310 INNY TAK 5
73 BERNARD GUBAŁA BARLINEK M-6 310 SZOSA TAK 5
74 WACŁAW ŻURAKOWSKI ŚWIEBODZIN M-5 310 SZOSA - 5
75 DANIEL KARAŚ PIEKARY ŚLĄSKIE M-2 155 SZOSA - 5
GRUPA NR 6 Start: godz. 9.25
76 MARZENA KWIATKOWSKA KOŁOBRZEG K-5 70 INNY TAK 6
77 ALICJA MĄCZYŃSKA KOŁOBRZEG K-4 70 INNY TAK 6
78 ANDRZEJ SIERADZKI KOŁOBRZEG M-5 70 INNY TAK 6
79 JOLANTA MALINOWSKA KOŁOBRZEG K-4 70 INNY TAK 6
80 BOŻENA JARZĄBEK KOŁOBRZEG K-5 70 INNY TAK 6
81 ROMAN POKORZYŃSKI KOŁOBRZEG M-5 70 INNY TAK 6
82 TOMASZ GROBLA KOŁOBRZEG M-3 70 INNY TAK 6
83 BARBARA GAWROŃSKA KOŁOBRZEG K-3 70 INNY TAK 6
84 6
85 ANTONI SZARMACH KOŁOBRZEG M-5 70 INNY TAK 6
86 BARTOSZ GAWROŃSKI KOŁOBRZEG M-3 70 INNY TAK 6
87 KAMIL KOZIOŁ KRAKóW M-1 70 SZOSA TAK 6
88 PIOTR BIELECKI WAŁBRZYCH M-1 70 INNY TAK 6
89 BOGDAN BIELECKI WAŁBRZYCH M-3 70 INNY TAK 6
90 MAŁGORZATA JANOSZEK GRZYBOWO K-4 70 SZOSA TAK 6
NR
GRUPA NR 7 Start: godz. 9.30
91 TADEUSZ KANAS KOŁOBRZEG M-5 70 INNY - 7
92 KRZYSZTOF ANTONOWICZ STARGARD SZCZ. M-4 70 SZOSA - 7
93 JERZY KOWALKOWSKI KOŁOBRZEG M-5 70 INNY TAK 7
94 LESZEK MARCZAK KOŁOBRZEG M-6 70 INNY TAK 7
95 LESZEK OSTROWSKI KOŁOBRZEG M-5 70 INNY TAK 7
96 ZBIGNIEW IKWANTY KOŁOBRZEG M-4 70 INNY TAK 7
97 ZENON MIELNIK KOŁOBRZEG M-5 70 SZOSA TAK 7
98 JERZY ROMANOWSKI KOŁOBRZEG M-4 70 INNY TAK 7
99 IRENA SUDOŁ SKOCZóW K-4 70 SZOSA TAK 7
100 JAN FERDYN USTROŃ M-6 70 SZOSA TAK 7
101 WOJCIECH SZYMAŃSKI WYRZYSK M-4 70 SZOSA TAK 7
102 GRZEGORZ CIERESZKO STARGARD SZCZ. M-3 70 SZOSA TAK 7
103 SYLWESTER SĘK STARGARD SZCZ. M-3 70 SZOSA - 7
104 ADAM DYBOWSKI STARGARD SZCZ. M-4 70 INNY - 7
105 PAWEŁ ŁUKAWSKI MIECHóW M-3 70 INNY TAK 7
GRUPA NR 8 Start: godz. 9.35
106 MIROSŁAW KIELNIK KOŁOBRZEG M-4 155 INNY TAK 8
107 ANDRZEJ GLAWER KOŁOBRZEG M-3 155 SZOSA TAK 8
108 PIOTR ŻYCHSKI KOŁOBRZEG M-3 155 INNY TAK 8
109 PAWEŁ PRZYBYŚ KOŁOBRZEG M-3 155 INNY TAK 8
110 JACEK UNIEWSKI KOŁOBRZEG M-3 155 SZOSA TAK 8
111 STEFAN RUSZKOWSKI KOŁOBRZEG M-6 155 INNY TAK 8
112 GRZEGORZ ZADROŻNY KOŁOBRZEG M-3 155 INNY TAK 8
113 WITOLD JR. BUCZYŃSKI SZCZECIN M-2 155 INNY TAK 8
114 DANIEL KUKUŁA ŁOBEZ M-3 155 SZOSA TAK 8
115 LESZEK ZAWADA ŁOBEZ M-3 155 INNY - 8
116 ELWIRA STAWSKA ŁOBEZ K-3 155 INNY - 8
117 ELŻBIETA WIŚNIEWSKA ŁOBEZ K-5 155 INNY - 8
118 IWONA GRUCA SZCZECIN K-3 155 SZOSA - 8
119 IRENA KOSIŃSKA WROCŁAW K-4 155 SZOSA TAK 8
120 MAŁGORZATA SZYSZKA KRAKóW K-4 155 INNY TAK 8
GRUPA NR 9 Start: godz. 9.40
121 GRZEGORZ KWIECIEŃ ŚWINOUJŚCIE M-2 155 SZOSA - 9
122 WALDEMAR KWIECIEŃ ŚWINOUJŚCIE M-4 155 SZOSA TAK 9
123 DARIUSZ BORZYMOWSKI ŚWINOUJŚCIE M-3 155 SZOSA - 9
124 PAWEŁ KORALEWSKI ZIELONA GóRA M-2 155 INNY TAK 9
125 BODO REJMAN ŚWINOUJŚCIE M-6 155 INNY TAK 9
126 STANISŁAW WIECZOREK ŚWINOUJŚCIE M-5 155 SZOSA TAK 9
127 ADAM WESOŁOWSKI ŚWINOUJŚCIE M-5 155 SZOSA TAK 9
128 ZEZON TARNAWSKI ŚWINOUJŚCIE M-5 155 INNY TAK 9
129 TOMASZ GRAŻYŃSKI ŚWINOUJŚCIE M-1 155 INNY TAK 9
130 JAN NAPIERAJ RĄBINO M-6 155 SZOSA - 9
131 KRZYSZTOF PANKAU SZCZECIN M-3 155 INNY TAK 9
132 MIROSŁAW CZYCZYN KOSZALIN M-4 155 SZOSA TAK 9
133 MIROSŁAW PIETRZAK SZCZECIN M-3 155 SZOSA TAK 9
134 MAREK POMIRKO SZCZECIN M-4 155 INNY TAK 9
135 PRZEMYSŁAW MATUSZEWSKI SZCZECIN M-5 155 SZOSA - 9
GRUPA NR 10 Start: godz. 9.45
136 PIOTR KAWECKI BIAŁOGARD M-2 155 INNY TAK 10
137 PIOTR DOLEBA DRAWSKO M-4 155 SZOSA TAK 10
138 TADEUSZ STEPNOWSKI NOWA SóL M-6 155 SZOSA TAK 10
139 JERZY PIOTRASZEWSKI BYDGOSZCZ M-4 155 SZOSA - 10
140 MIROSŁAW SZMOŃ BYDGOSZCZ M-5 155 SZOSA - 10
141 MARIAN BOROWCZYK POZNAŃ M-4 155 SZOSA TAK 10
142 WOJCIECH SZYMCZAK SOPOT M-2 155 SZOSA - 10
143 RYSZARD JóŹWIK GRYFICE M-5 155 INNY TAK 10
144 JERZY LASKOWSKI GDAŃSK M-4 155 SZOSA TAK 10
145 BOGUSŁAW KUCZYŃSKI ŚREM M-6 155 SZOSA TAK 10
146 ANDRZEJ BARSZEWSKI BYDGOSZCZ M-3 155 SZOSA TAK 10
147 IRENEUSZ KURDZIEL KRZESZOWICE M-3 155 SZOSA TAK 10
148 TOMISŁAW FILIP CHODZIEŻ M-2 155 SZOSA TAK 10
149 PAWEŁ PYŁYPOŃKO MOSTKOWO M-2 155 SZOSA TAK 10
150 JANUSZ SOSZYŃSKI TULCE M-3 155 SZOSA TAK 10
GRUPA NR 11 Start: godz. 9.50
151 TERESA DOMALEWSKA ŚWINOUJŚCIE K-4 155 INNY TAK 11
152 PIOTR KOPEĆ DYGOWO M-3 155 SZOSA - 11
153 SEBASTIAN LIDKE MANIECZKI M-3 155 SZOSA - 11
154 BOGUSŁAW JAGMIN LUBSKO M-5 155 SZOSA - 11
155 STEFAN GEBA KRZYŻ M-6 155 SZOSA TAK 11
156 PIOTR ZIELIŃSKI WŁOCŁAWEK M-5 155 SZOSA TAK 11
157 MIROSŁAW WOJDA KOSZALIN M-2 155 SZOSA TAK 11
158 MACIEJ JONAK DRAWSKO POM. M-2 155 SZOSA TAK 11
159 MONIKA LEMAŃSKA SZCZECIN K-2 155 INNY TAK 11
160 ANDRZEJ LEMAŃSKI SZCZECIN M-2 155 INNY TAK 11
161 MARIUSZ TRUSZKIEWICZ GRYFINO M-3 155 SZOSA TAK 11
162 RENATA SUSEŁ WROCŁAW K-3 155 SZOSA TAK 11
163 WALDEMAR SKIBA SZCZECINEK M-5 155 SZOSA TAK 11
164 MIECZYSŁAW RYNKIEWICZ SZCZECINEK M-5 155 SZOSA TAK 11
165 ANDRZEJ KACZOR WIELICZKA M-3 155 SZOSA TAK 11
GRUPA NR 12 Start: godz. 9.55
166 TADEUSZ ZAGDAŃSKI STARGARD SZCZ. M-6 155 SZOSA - 12
167 DARIUSZ HAJAC GOLENIóW M-4 155 SZOSA TAK 12
168 WOJCIECH SZYMCZAK 155 12
169 ZBIGNIEW JANSON BARLINEK M-5 155 SZOSA TAK 12
170 MARIAN CIESIELSKI BARLINEK M-5 155 SZOSA TAK 12
171 ROMAN DĄBROWSKI ŚWIDWIN M-3 155 SZOSA TAK 12
172 MACIEJ TRYTEK WĘGORZYNO M-1 155 SZOSA TAK 12
173 LESZEK KRASOWSKI BIELSK PODLASKI M-2 155 INNY TAK 12
174 JAROSŁAW SZYMCZAK STRZELCE KRAJ. M-2 155 SZOSA TAK 12
175 EDWARD TUTKAJ STARGARD SZCZ. M-6 155 SZOSA TAK 12
176 ROBERT SYC LESZNO M-2 155 SZOSA TAK 12
177 ARTUR DUDZIAK LESZNO M-3 155 SZOSA TAK 12
178 BENEDYKT DUDZIAK LESZNO M-3 155 SZOSA TAK 12
179 MIROSŁAW KAJOCH LESZNO M-2 155 INNY TAK 12
180 PIOTR KUKLA LESZNO M-2 155 SZOSA TAK 12
GRUPA NR 13 Start: godz. 10.00
181 EWA MATUSZEWSKA KOŁOBRZEG K-4 155 SZOSA TAK 13
182 ANDRZEJ PRZYCHóDZKO KOŁOBRZEG M-6 155 SZOSA - 13
183 ZDZISŁAW KONCKI KOŁOBRZEG M-5 155 SZOSA - 13
184 JACEK GOLIŃSKI KOŁOBRZEG M-5 155 SZOSA TAK 13
185 WITOLD ŻELAZNY KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA - 13
186 KRZYSZTOF GOŁĘBIOWSKI KOŁOBRZEG M-3 155 SZOSA TAK 13
187 PRZEMYSŁAW KACZMAREK KOŁOBRZEG M-3 155 SZOSA TAK 13
188 ANDRZEJ BRZUCHANIA KOŁOBRZEG M-5 155 SZOSA TAK 13
189 RADOSŁAW STANIEWSKI KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA TAK 13
190 MAREK GOLEC KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA - 13
191 ANDRZEJ GALL KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA TAK 13
192 PIOTR NOWAĆ KOŁOBRZEG M-4 70 SZOSA TAK 13
193 MAREK HOK KOŁOBRZEG M-5 70 SZOSA - 13
194 SŁAWOMIR SZAULIŃSKI KOŁOBRZEG M-4 70 SZOSA TAK 13
195 ANDRZEJ BEJNAROWICZ KOŁOBRZEG M-5 70 SZOSA TAK 13
GRUPA NR 14 Start: godz. 10.05
196 MACIEJ STRYCZYŃSKI ŚWINOUJŚCIE M-3 70 SZOSA TAK 14
197 WOJCIECH OSUCH ŚWINOUJŚCIE M-3 70 SZOSA - 14
198 PAWEŁ WRĘBIAKOWSKI ŚWINOUJŚCIE M-2 70 SZOSA TAK 14
199 ALEKSANDRA WREBIAKOWSKA ŚWINOUJŚCIE K-2 70 INNY TAK 14
200 MAREK MIEDZIERSKI ŚWINOUJŚCIE M-5 70 SZOSA TAK 14
201 BARTEK STAROSTA ŚWINOUJŚCIE M-3 70 SZOSA TAK 14
202 ANDRZEJ CHWISTECKI ŚWINOUJŚCIE M-4 70 INNY TAK 14
203 KATARZYNA RZEPECKA ŚWINOUJŚCIE K-1 70 SZOSA - 14
204 KRYSTYNA ŻEGLARSKA ŚWINOUJŚCIE K-5 70 INNY TAK 14
205 MIECZYSŁAW PIETRZAK SZCZECIN M-6 70 SZOSA TAK 14
206 TOMASZ KOCIK SZCZECIN M-3 70 INNY TAK 14
207 RAFAŁ KARBOWNICZEK SZCZECIN M-2 70 INNY TAK 14
208 DAREK BARTOCHA SZCZECIN M-4 70 SZOSA TAK 14
209 PAWEŁ DODEK ŚWINOUJŚCIE M-6 70 INNY TAK 14
210 MAŁGORZATA BIELENIS ŚWINOUJŚCIE K-3 70 INNY TAK 14
GRUPA NR 15 Start: godz. 10.10
211 MARCIN GRZYB JABŁONNA M-3 70 SZOSA - 15
212 BEATA TULIMOWSKA WŁOCŁAWEK K-4 70 SZOSA TAK 15
213 EUGENIUSZ PASZKANIAK RESKO M-6 70 SZOSA - 15
214 URSZULA ZABOROWSKA K-KOŹLE K-5 70 INNY - 15
215 LECH KANIGOWSKI SŁUPSK M-5 70 SZOSA TAK 15
216 ELŻBIETA KANIGOWSKA SŁUPSK K-5 70 INNY TAK 15
217 DANIEL SZAJNA GDYNIA M-3 70 SZOSA TAK 15
218 MICHAŁ WINIARSKI ŁOBEZ M-1 70 INNY TAK 15
219 DARIUSZ TRYTEK REWAL M-2 70 INNY TAK 15
220 LESZEK MARCHEL SOLEC KUJ. M-4 70 SZOSA TAK 15
221 ROMUALD HRYCAN STARGARD SZCZ. M-6 70 SZOSA TAK 15
222 TADEUSZ WOJDOWSKI STARGARD SZCZ. M-5 70 SZOSA TAK 15
223 LESZEK PARADOWSKI DRAWSKO POM. M-4 70 SZOSA TAK 15
224 STANISŁAW MODELSKI SZCZECIN M-6 70 SZOSA TAK 15
225 BARTEK BAJEROWICZ STARGARD SZCZ. M-1 70 SZOSA - 15
GRUPA NR 16 Start: godz. 10.15
226 ROBERT PETERCZUK ŚWINOUJŚCIE M-2 155 SZOSA - 16
227 KRZYSZTOF OKUSZKO SZCZECIN M-3 155 SZOSA TAK 16
228 PIOTR KRóL PRZECŁAW M-4 155 SZOSA TAK 16
229 TADEUSZ DRAB WAŁBRZYCH M-4 155 SZOSA TAK 16
230 SEBASTIAN KABACIŃSKI ŚWINOUJŚCIE M-2 155 SZOSA TAK 16
231 JACEK BANASIAK KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA - 16
232 ROMAN PRZYCHóDZKO KOŁOBRZEG M-3 155 SZOSA - 16
233 HENRYK SIENKIEWICZ GOŚCION M-3 155 SZOSA - 16
234 MACIEJ KOPAŃSKI KOŁOBRZEG M-1 155 SZOSA - 16
235 ROBERT MALINOWSKI TRZEBIATóW M-4 155 SZOSA TAK 16
236 JAROSŁAW SZCZYPEK OSIECZNICA M-1 155 INNY TAK 16
237 WIESŁAW MIROLEWICZ WŁOCŁAWEK M-3 155 SZOSA TAK 16
238 DARIUSZ KACZMARCZYK OLSZTYN M-2 155 SZOSA TAK 16
239 TOMASZ MAZURCZAK POZNAŃ M-3 155 SZOSA TAK 16
240 GRZEGORZ WIŚNIEWSKI POZNAŃ M-3 155 SZOSA TAK 16
GRUPA NR 17 Start: godz. 10.20
241 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K-4 70 SZOSA TAK 17
242 STANISŁAW BOSYCH GRYFICE M-5 70 SZOSA TAK 17
243 MAREK ZADWORNY GRYFICE M-4 70 SZOSA TAK 17
244 KRZYSZTOF KABACIŃSKI ŚWINOUJŚCIE M-4 70 SZOSA TAK 17
246 17
247 17
248 17
249 17
250 17
251 17
252 17
253 17
254 17
255 17
GRUPA NR 18 Start: godz. 10.25
256 18
257 18
258 18
259 18
260 18
261 18
262 18
263 18
264 18
265 18
266 18
267 18
268 18
269 18
270 18
GRUPA NR 19 Start: godz. 10.30
271 19
272 19
273 19
274 19
275 19
276 19
277 19
278 19
279 19
280 19
281 19
282 19
283 19
284 19
285 19