Kołobrzeski Maraton Rowerowy


Uczestnicy

L.P. Imię Nazwisko Rocznik Miasto Nazwa Klubu Dystans Wpis.
1. Andrzej Gall 1958 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 155 km Tak
2. Maciej Stryczyński 1969 Świnoujście Uznam Świnoujście 70 km Tak
3. Wojciech Osuch 1967 Świnoujście Uznam Świnoujście 70 km Nie
4. Dariusz Borzymowski 1966 Świnoujście Uznam Świnoujście 70 km Nie
5. Paweł Wrębiakowski 1979 Świnoujście Uznam Świnoujście 70 km Tak
6. Aleksandra Wrębiakowska 1978 Świnoujście Uznam Świnoujście 70 km Tak
7. Katarzyna Rzepecka 1987 Świnoujście Uznam Świnoujście 70 km Nie
8. Sebastian Kabaciński 1980 Świnoujście Uznam Świnoujście 155 km Tak
9. Grzegorz Kwiecień 1984 Świnoujście Uznam Świnoujście 155 km Nie
10. Waldemar Kwiecień 1959 Świnoujście Uznam Świnoujście 155 km Tak
11. Robert Peterczuk 1976 Świnoujście Uznam Świnoujście 155 km Tak
12. Andrzej Kołodziejczyk 1959 Warszawa niezrzeszony 310 km Tak
13. Piotr Nowac 1963 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Tak
14. Krzysztof Potocki 1948 Warszawa niezrzeszony 310 km Tak
15. Piotr Matuszewski 1960 Kołobrzeg niezrzeszony 310 km Tak
16. Zdzisław Kalinowski 1957 Choszczno niezrzeszony 310 km Tak
17. Roman Krupa 1950 Przybierowo Masters Gryfice 310 km Tak
18. Daniel Karaś 1978 Piekary Śl. niezrzeszony 155 km Nie
19. Cezary Dobrochowski 1963 Świnoujście Uznam Świnoujście 310 km Tak
20. Marzena Kwiatkowska 1955 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 70 km Tak
21. Paweł Koralewski 1983 Zielona Góra KTK Lubuszanie ‘73 155 km Tak
22. Marcin Grzyb 1967 Jabłonna Siwy Gołąb Team 70 km Nie
23. Mirosław Szczepański 1969 Pruszków TCP Velmar Team 310 km Nie
24. Beata Tamiłowska 1974 Toruń niezrzeszony 310 km Tak
25. Witold Buczyński 1952 Szczecin niezrzeszony 310 km Tak
26. Mirosław Kielnik 1958 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 155 km Tak
27. Grzegorz Ciereszko 1972 Stargard Szcz. TTRiR Stargard 70 km Tak
28. Alicja Mączyńska 1962 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 70 km Tak
29. Krzysztof Kamocki 1968 Łódź niezrzeszony 310 km Tak
30. Piotr Król 1961 Przecław SAS Team Szczecin 155 km Tak
31. Andrzej Sieradzki 1955 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 155 km Tak
32. Tadeusz Kanas 1952 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 70 km Nie
33. Irena Sudoł 1962 Skoczów niezrzeszony 70 km Tak
34. Jan Ferdyn 1942 Ustroń niezrzeszony 70 km Tak
35. Piotr Żychski 1967 Kołobrzeg niezrzeszony 155 km Tak
36. Paweł Przybyś 1970 Kołobrzeg niezrzeszony 155 km Tak
37. Jacek Uniewski 1974 Kołobrzeg niezrzeszony 155 km Tak
38. Jolanta Malinowska 1960 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 70 km Tak
39. Jacek Goliński 1955 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Tak
40. Grzegorz Bordoszewski 1959 Szczecinek Gryf Szczecinek 310 km Tak
41. Dariusz Bartocha 1962 Szczecin SAS Team Szczecin 70 km Tak
42. Andrzej Chudy 1962 Łęczna SMS Maratończyk 310 km Nie
43. Wojciech Jaśniewicz 1979 Swarzędz niezrzeszony 310 km Tak
44. Adam Kaliszewski 1963 Poznań TKKF MPK Poznań 310 km Tak
45. Jakub Głuszkowski 1988 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 310 km Tak
46. Marian Borowczyk 1956 Poznań TKKF MPK Poznań 155 km Tak
47. Stefan Ruszkowski 1936 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 155 km Tak
48. Wojciech Szymczak 1983 Sopot Sopot Killers 155 km Nie
49. Tomasz Kocik 1972 Szczecin niezrzeszony 70 km Tak
50. Jan Chudala 1951 Leichlingen RSC Langenfeld 310 km Nie
51. Andrzej Kowalewski 1943 Świnoujście Uznam Świnoujście 310 km Nie
52. Krzysztof Łańcucki 1949 Wrocław niezrzeszony 310 km Tak
53. Irena Kosińska 1957 Wrocław niezrzeszony 155 km Tak
54. Adam Litarowicz 1959 Drawsko P. niezrzeszony 310 km Tak
55. Eugeniusz Gostomczyk 1952 Łobez Grupa Łobez 310 km Tak
56. Krzysztof Zaborowski 1953 K-Koźle niezrzeszony 310 km Tak
57. Piotr Kopeć 1975 Dygowo niezrzeszony 155 km Nie
58. Urszula Zaborowska 1952 K-Koźle niezrzeszony 70 km Nie
59. Marek Miedzierski 1952 Szczecin RS Szczecin 70 km Tak
60. Tomasz Grobla 1975 Dygowo Bicykl Kołobrzeg 70 km Tak
61. Ryszard Jóźwik 1954 Gryfice niezrzeszony 155 km Tak
62. Eugeniusz Paszkaniak 1936 Resko niezrzeszony 70 km Nie
63. Bodo Rejmann 1944 Świnoujście Uznam Świnoujście 155 km Tak
64. Stanisław Wieczorek 1947 Świnoujście Uznam Świnoujście 155 km Tak
65. Adam Wesołowski 1948 Świnoujście Uznam Świnoujście 155 km Tak
66. Piotr Królikowski 1959 Zgierz ZTC Zgierz 310 km Tak
67. Tomasz Babisz 1971 Wrocław Rewor Wrocław 310 km Tak
68. Marek Pyć 1944 Wrocław Rewor Wrocław 310 km Tak
69. Jerzy Laskowski 1962 Gdańsk niezrzeszony 155 km Tak
70. Grzegorz Stachowiak 1951 Gryfice Masters Gryfice 310 km Tak
71. Bogusław Kuczyński 1943 Śrem GKR Cyklista 155 km Tak
72. Zbigniew Mordak 1965 Świerzno Masters Gryfice 310 km Tak
73. Jan Woś 1951 Wrocław KTK Rewor Wrocław 310 km Nie
74. Marek Muszyński Zwierzyn niezrzeszony 310 km Tak
75. Bartosz Gawroński 1973 Kołobrzeg niezrzeszony 70 km Tak
76. Bożena Jarząbek 1953 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 70 km Tak
77. Zenon Tarnawski 1951 Świnoujście Uznam Świnoujście 155 km Tak
78. Alexander Palucki 1964 Berlin niezrzeszony 310 km Tak
79. Krzysztof Antonowicz 1961 Stargard Szcz. TTRiR Stargard 70 km Nie
80. Roman Pokorzyński 1949 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 70 km Tak
81. Jerzy Kowalkowski 1949 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 70 km Tak
82. Bogusław Szyszka 1960 Kraków niezrzeszony 310 km Tak
83. Małgorzata Szyszka 1962 Kraków niezrzeszony 155 km Tak
84. Lech Kanigowski 1954 Słupsk niezrzeszony 70 km Tak
85. Mirosław Szmoń 1950 Bydgoszcz niezrzeszony 155 km Nie
86. Jerzy Piotraszewski 1957 Bydgoszcz niezrzeszony 155 km Nie
87. Elżbieta Kanigowska 1953 Słupsk niezrzeszony 70 km Tak
88. Andrzej Barszewski 1971 Bydgoszcz niezrzeszony 155 km Tak
89. Grzegorz Grabiec 1972 Wrocław Intersport AZS PWr 310 km Tak
90. Rafał Walicki 1978 Lubniewice UMiGM Lubniewice 310 km Nie
91. Karol Pietrzak 1985 Wałcz niezrzeszony 310 km Tak
92. Barbara Gawrońska 1972 Kołobrzeg niezrzeszony 70 km Tak
93. Jacek Banasiak 1961 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
94. Krzysztof Gązwa 1963 Świecie n/Osą niezrzeszony 310 km Tak
95. Marek Golec 1963 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
96. Sebastian Lidke 1975 Manieczki niezrzeszony 155 km Nie
97. Izabela Tamiłowska 1987 Toruń niezrzeszony 310 km Tak
98. Kamil Chwistecki 1981 Świnoujście Uznam Świnoujście 310 km Tak
99. Andrzej Wysokiński 1951 Szczecin niezrzeszony 310 km Tak
100. Leszek Marczak 1941 Kołobrzeg niezrzeszony 70 km Tak
101. Krzysztof Grzegorzewski 1973 Poznań Wavin Metalplast-Buk 310 km Tak
102. Darek Dawidowski 310 km Nie
103. Bogusław Jagmin 1949 Lubsko Budowlani Lubsko 155 km Nie
104. Wacław Żurakowski 1946 Świebodzin niezrzeszony 310 km Nie
105. Bartłomiej Starosta 1975 Świnoujście niezrzeszony 70 km Tak
106. Stanisław Jutel 1951 Trzebiatów Masters Gryfice 310 km Tak
107. Stefan Geba 1945 Krzyż niezrzeszony 155 km Tak
108. Erwin Siodłak 1960 Wałbrzych K K Ziemia Kłodzka 310 km Tak
109. Piotr Zieliński 1955 Włocławek WTR Włocławek 155 km Tak
110. Paweł Frąckowiak 1965 Konarzewo niezrzeszony 310 km Tak
111. Michał Struczyk 1972 Świnoujście niezrzeszony 310 km Tak
112. Mirosław Wojda 1979 Koszalin niezrzeszony 155 km Tak
113. Radosław Staniewski 1961 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Tak
114. Krzysztof Pankau 1974 Szczecin niezrzeszony 155 km Tak
115. Jan Warchol 1948 Stare Kurowo niezrzeszony 310 km Nie
116. Tomasz Ignasiak 1969 Zielona Góra KTK Lubuszanie 73 310 km Tak
117. Mirosław Czyczyn 1957 Koszalin niezrzeszony 155 km Tak
118. Mirosław Pyszczek 1956 Zielona Góra TKKF Bachus 310 km Tak
119. Leszek Ostrowski 1951 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 70 km Tak
120. Maciej Jonak 1976 Drawsko P. niezrzeszony 155 km Tak
121. Mieczysław Pietrzak 1943 Szczecin Maratończyk Team 70 km Tak
122. Mirosław Pietrzak 1969 Szczecin Maratończyk Team 155 km Tak
123. Bogdan Bielecki 1972 Wałbrzych KK Ziemia Kłodzka 70 km Tak
124. Jarosław Szczypek 1987 Osiecznica “Kwisa” Lubań 155 km Tak
125. Piotr Bielecki 1995 Wałbrzych KK Ziemia Kłodzka 70 km Tak
126. Daniel Kukuła 1975 Nowogard niezrzeszony 155 km Tak
127. Wojciech Szymański 1965 Wyrzysk niezrzeszony 70 km Tak
128. Tadeusz Drab 1957 Wałbrzych KK Ziemia Kłodzka 155 km Tak
129. Robert Malinowski 1960 Trzebiatów niezrzeszony 155 km Tak
130. Wiesław Mirolewicz 1966 Włocławek WTR Włocławek 155 km Tak
131. Henryk Fortoński 1957 Wałbrzych niezrzeszony 310 km Tak
132. Aleksander Czapnik 1951 Gdynia niezrzeszony 310 km Tak
133. Daniel Szajna 1974 Gdynia niezrzeszony 70 km Tak
134. Marek Pomirko 1959 Szczecin niezrzeszony 155 km Tak
135. Albin Kozakiewicz 1988 Łobez Łobeski Klub Rower. 310 km Tak
136. Marek Hok 1953 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 70 km Nie
137. Ewa Matuszewska 1960 Kołobrzeg niezrzeszony 155 km Tak
138. Rafał Karbowniczek 1976 Szczecin SAS Team Szczecin 70 km Tak
139. Piotr Doleba 1964 Drawsko Pom. niezrzeszony 155 km Tak
140. Beata Tulimowska 1965 Włocławek WTR Włocławek 70 km Tak
141. Tadeusz Stepnowski 1940 Nowa Sól niezrzeszony 155 km Tak
142. Andrzej Chwistecki 1959 Świnoujście Uznam Świnoujście 70 km Tak
143. Rafał Sadek 1976 Poznań niezrzeszony 310 km Tak
144. Piotr Kawecki 1979 Białogard niezrzeszony 155 km Tak
145. Monika Lemańska 1980 Szczecin niezrzeszony 155 km Tak
146. Andrzej Lemański 1978 Szczecin niezrzeszony 155 km Tak
147. Andrzej Glawer 1969 Kołobrzeg niezrzeszony 155 km Tak
148. Krzysztof Miniewicz 1951 Myszków niezrzeszony 310 km Tak
149. Dariusz Kaczmarczyk 1978 Olsztyn niezrzeszony 155 km Tak
150. Jan Kowalewski 1945 Świnoujście Uznam Świnoujście 310 km Tak
151. Teresa Domalewska 1959 Świnoujście Uznam Świnoujście 155 km Tak
152. Lech Piadyk 1949 Wrocław Rewor Wrocław 310 km Tak
153. Henryk Mazurkiewicz 1955 Głuchołazy Prisma Dekor 310 km Tak
154. Andrzej Wesołowski 1965 Prudnik GKK Victoria 310 km Tak
155. Artur Dudziak 1971 Leszn Bikefun Leszno 155 km Tak
156. Benedykt Dudziak 1968 Leszno Bikefun Leszno 155 km Tak
157. Mirosław Kajoch 1979 Leszno Bikefun Leszno 155 km Tak
158. Piotr Kukla 1979 Leszno Bikefun Leszno 155 km Tak
159. Zbigniew Ikwanty 1963 Kołobrzeg niezrzeszony 70 km Tak
160. Ireneusz Kurdziel 1973 Krzeszowice niezrzeszony 155 km Tak
161. Krystyna Żeglarska 1955 Świnoujście niezrzeszony 70 km Tak
162. Tomisław Filip 1977 Chodzież niezrzeszony 155 km Tak
163. Andrzej Binkowski 1955 Barlinek Barlinecka G. Kolar. 310 km Tak
164. Andrzej Jaroszonek 1955 Barlinek Barlinecka G. Kolar. 310 km Tak
165. Bernard Gubała 1944 Barlinek Barlinecka G. Kolar. 310 km Tak
166. Paweł Pyłopońko 1976 Mostkowo Barlinecka G. Kolar. 155 km Tak
167. Zbigniew Janson 1948 Barlinek Barlinecka G. Kolar. 155 km Tak
168. Marian Ciesielski 1955 Barlinek Barlinecka G. Kolar. 155 km Tak
169. Małgorzata Janoszek 1957 Grzybowo Bicykl Kołobrzeg 70 km Tak
170. Robert Syc 1982 Leszno Bikefun Leszno 155 km Tak
171. Jerzy Romanowski 1961 Kołobrzeg niezrzeszony 70 km Tak
172. Janusz Soszyński 1975 Tulce niezrzeszony 155 km Tak
173. Roman Przychódzko 1968 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
174. Edward Tutkaj 1942 Stargard Szcz. LKK Stargard 155 km Tak
175. Jan Kwaśniewski 1941 Skarszewy niezrzeszony 310 km Tak
176. Tomasz Kuligowski 1976 Szczecin Szczecińska Grupa Biegowa 310 km Tak
177. Jacek Kozioł 1966 Kraków niezrzeszony 310 km Tak
178. Kamil Kozioł 1991 Kraków niezrzeszony 70 km Tak
179. Jarosław Szymczak 1979 Strzelce Kraj. niezrzeszony 155 km Tak
180. Jerzy Ścibisz 1955 Szczecin niezrzeszony 310 km Tak
181. Przemysław Matuszewski 1951 Szczecin niezrzeszony 155 km Tak
182. Iwona Gruca 1969 Szczecin niezrzeszony 155 km Tak
183. Michał Winiarski 1988 Łobez niezrzeszony 70 km Tak
184. Dariusz Trytek 1982 Rewal niezrzeszony 70 km Tak
185. Leszek Krasowski 1978 Bielsk Podlaski niezrzeszony 155 km Tak
186. Witold jr Buczyński 1980 Szczecin niezrzeszony 155 km Tak
187. Mirosław Żabkiewicz 1955 Przybierniów Kijanka 310 km Tak
188. Leszek Marchel 1961 Solec Kuj. niezrzeszony 70 km Tak
189. Maciej Trytek 1989 Węgorzyno niezrzeszony 155 km Tak
190. Paweł Dodek 1943 Świnoujście Jogging Świnoujście 70 km Nie
191. Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście Uznam Świnoujście 310 km Tak
192. Małgorzata Bielenis 1970 Świnoujście Uznam Świnoujście 70 km Tak
193. Roman Dąbrowski 1968 Świdwin niezrzeszony 155 km Tak
194. Andrzej Przychódzko 1943 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
195. Jerzy Mazurkiewicz 1986 Rzeszów 310 km Tak
196. Andrzej Bejnarowicz 1951 Grzybowo KTC Kołobrzeg 70 km Tak
197. Sławomir Szauliński 1956 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 70 km Tak
198. Romuald Hrycan 1937 Stargard Szcz. TTRiR Stargard 70 km Tak
199. Paweł Łukawski 1972 Miechów niezrzeszony 70 km Tak
200. Andrzej Brzuchania 1950 Sucha Kosz. KTC Kołobrzeg 155 km Tak
201. Leszek Bulski 1959 Piastów Piastowskie TR 310 km Tak
202. Przemyslaw Kaczmarek 1968 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Tak
203. Tomasz Grażyński 1987 Świnoujście Uznam Świnoujście 155 km Tak
204. Krzysztof Golebiowski 1970 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Tak
205. Witold Zelazny 1960 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
206. Tomasz Mazurczak 1974 Poznań niezrzeszony 155 km Tak
207. Grzegorz Wiśniewski 1973 Poznań niezrzeszony 155 km Tak
208. Zdzisław Koncki 1947 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
209. Andrzej Kaczor 1968 Wieliczka niezrzeszony 155 km Tak
210. Henryk Sienkiewicz 1966 Gościno KTC Kołobrzeg 70 km Nie
211. Grzegorz Zadrożny 1974 Kołobrzeg niezrzeszony 155 km Tak
212. Waldemar Skiba 1953 Szczecinek Gryf Szczecinek 155 km Tak
213. Mieczysław Rynkiewicz 1948 Szczecinek niezrzeszony 155 km Tak
214. Antoni Szarmach 1946 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 70 km Tak
215. Renata Suseł 1966 Wrocław Rewor Wrocław 155 km Tak
216. Krzysztof Okuszko 1970 Szczecin niezrzeszony 155 km Tak
217. Roman Ciechański 1954 Łobez Grupa Łobez 310 km Nie
218. Tadeusz Moskal 1954 Łobez Grupa Łobez 310 km Tak
219. Marek Molenda 1987 Łobez Grupa Łobez 310 km Tak
220. Adam Dybowski 1962 Stargard Szcz. niezrzeszony 70 km Tak
221. Mariusz Truszkiewicz 1967 Gryfino niezrzeszony 155 km Tak
222. Tadeusz Wojdowski 1954 Stargard S. TTRiR Stargard S. 70 km Tak
223. Elżbieta Wiśniewska 1953 Łobez Grupa Łobez 155 km Nie
224. Elwira Stawska 1971 Łobez Grupa Łobez 155 km Nie
225. Leszek Paradowski 1965 Drawsko Pom. niezrzeszony 70 km Tak
226. Maciej Kopański 1986 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
227. Zenon Mielnik 1955 Kołobrzeg niezrzeszony 70 km Tak
228. Marek Płuciniczak 1979 Krosno Odrz. niezrzeszony 310 km Nie
229. Sylwester Sęk 1969 Stargard Szcz. TTRiR Stargard 70 km Nie
230. Tadeusz Szuba 1958 Łobez Grupa Łobez 310 km Tak
231. Sławomir Kacperski 1958 Szczecin Orkan 155 km Tak
232. Leszek Zawada 1968 Łobez Grupa Łobez 155 km Nie
233. Dariusz Hajac 1963 Goleniów Dabo Goleniów 155 km Tak
234. Tadeusz Zagdanski 1942 Stargard Szcz. LKK Stargard 155 km Nie
235. Daniel Śmieja 1982 Szczecin LIRO team 310 km Nie
236. Stanisław Modelski 1934 Szczecin niezrzeszony 70 km Tak
237. Stanisław Bosych 1952 Gryfice niezrzeszony 70 km Tak
238. Marek Zadworny 1961 Gryfice niezrzeszony 70 km Tak
239. Urszula Zadworna 1964 Gryfice niezrzeszony 70 km Tak
240. Bartek Bajerowicz 1988 Stargard Szcz. niezrzeszony 70 km Nie
241. Krzysztof Kabaciński 1958 Świnoujście Maraton Świnoujście 70 km Tak
242. Marcin Sierant Zwierzyn 310 km Nie
243. Wojciech Szymczak 155 km Nie
244. Jan Napieraj Rąbino Maraton Świnoujście 155 km Nie

Zmiany na pozycjach 39, 136 i 137.
Zmiany na pozycjach 23, 27 i 220.
Zmiana na pozycji 48.
Zmiana na pozycji 79.
Zmiany na pozycjach 74 i 102.